poniedziałek, 28 maja 2012

Serve [Pol] - Promo [2012]


Dobra, zabawa zabawą, ale wypadałoby wrócić do poważnych spraw. Dzięki uprzejmości Szymona z Serve umieszczam tu trzy-utworowe Promo, poprzedzające pełny album. Komu podobał się materiał zawarty na "Darkside Pact" z pewnością nie poczuje się zawiedziony. A komu się nie podobał, ten powinien spróbować raz jeszcze, bo Dracosigil odwalił kawał dobrej roboty.
Trochę szczegółów technicznych. Pierwszy wałek nie jest wersją finalną. Końcowa wersja będzie wzbogacona o wokale Raypisseda z Inverticrux. Pełny album będzie mieścił prawdopodobnie sześć utworów (czyli oprócz trzech słyszanych tutaj, jeszcze trzy nowe). Słyszałem je i mogę powiedzieć że niszczą konkretnie, jednak Dracosigil najwyraźniej chce poczekać z pokazaniem pełni swoich możliwości i zaostrzyć Wam smaka. Mogę jeszcze uchylić rąbka tajemnicy, że i ja gościnnie dorzucę swoje trzy grosze do finalnej wersji. Więcej szczegółów wkrótce. Póki co zapraszam do słuchania!


1.A GRAVE WARNING!
2.INFINITE SADNESS
3.WHISPER UNDER THE TOMB

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Wywiad z Lewarem, c.dKolejny, mam nadzieję że ostatni odcinek "Poranek z Lewarem". Z racji że zbanowałem tego głąba, tym razem rozmowę przeprowadził znajomy, z narażeniem swojego zdrowia psychicznego.
Autorzy dramatu:
-"Ja" - Znajomy
-"15758131" - Lewar
Oto fragmenty:


AKT 2, SCENA 1
15758131 1:27:05
Skąd wiesz że nie żyjemy w III Rzeszy?
Ja 1:27:26
bo kurwa umiem czytać....
15758131 1:27:36
Gdyby taki śmieć jak ty śmiałby podnieść na mnie rękę, moi niemieccy bracia rozkurwiliby cię po wszystkich frontach.
15758131 1:27:46
Doprawdy? Mam szczere wątpliwości.
Ja 1:28:09
bla bla bla, znowu jakieś smuty i bajki. zobaczymy jak sam sobie poradzisz.
15758131 1:28:32
Boisz się, jebany tchórzu.
Ja 1:29:06
a kto pierwszy napisał do ciebie, ty tępy skurwysynu?
Ja 1:29:16
weź bo zaraz się ze śmiechu popłaczę
15758131 1:30:23
Jesteś jebanym podczłowiekiem
 15758131 1:30:38
Bałbyś się tego wszystkiego powtórzyć żyjąc w III Rzeszy
Ja 1:31:16
ALE NIE ŻYJESZ W III RZESZY, KURWO LUDZKA, I NIC KURWA NA TO NIE PORADZISZ.
15758131 1:31:32
Nie masz siły oprzeć się moim argumentom, dlatego chcesz nadrobić wszystko siłą której po 1. nie posiadasz, po 2. brak ci odwagi.
AKT 2, SCENA 2
15758131 2:43:38
http://www.youtube.com/watch?v=smiFk6KHr_8
Chodziło o ten utwór nightwish.
Ja 2:44:15
ja pierdole.... żartujesz se? przetłumaczyłeś tekst?
15758131 2:44:50
Nie wiem, coś tam czytałem. A co?
Ja 2:45:12
to co pierdolisz, o głębi, jak ledwo wiesz czego słuchasz?
15758131 2:45:50
I to jest zajebiste, bo sam tłumaczę utwory wg. swojej interpretacji.
Ja 2:46:03

Ja 2:34:04
ile znasz zespołów? 50? ile masz oryginalnych winyli/kaset? ile znasz tesktów? ile tekstów tłumaczysz? weź się kurwa nie ośmieszaj bo jesteś głupszy od pizd z rockmetalshopa
Ja 2:34:46
ile znasz zespołów osobiście? ile wydałeś albumów jako label?, ile nagrałeś dem?
Ja 2:35:36
więc mi nie pierdol dzieciaczku bo robisz się na indywidualistę w kurwa corpsie, każdy może kupić se corpse i udawać cwaniaka.
15758131 2:35:36
Znów przekładasz ilość nad jakość.
15758131 2:35:52
No bo co po jakości zespołów, skoro można kupować i słuchac czego popadnie by być bardziej 'tru'.
Ja 2:35:56
jakość, to jakie znasz zespoły z podziemia?
15758131 2:35:56
Jesteś zjebany.
----------------------------
To tylko ciekawsze fragmenty. Ostatecznie fragles został zbanowany. Niestety pomimo swego kozackiego stylu pisania, wciąż nie ma odwagi podać swojego adresu, ani spotkać się z rozmówcami.

sobota, 26 maja 2012

Personal Holocaust [Pol] - Through the Fog and Eternal Solitude [2012]


Za tym świeżym projektem stoi G.H z Beyond Life. Demo zawiera trzy krótkie utwory akustyczne, oraz jeden typowo ambientowy. W każdym z kawałków jest inny wokalista (w pierwszym M. Funeral, w drugim G.H, w trzecim Pr. Sergiy z ukraińskiego Moloch). Materiał ukazał się w limicie stu sztuk, nakładem Depressive Illusions Records.
Od G.H: "Jeśli byłby ktoś zainteresowany, to możemy zrobić wersję pro-CDr w slipcase. Zgłaszać się na maila: beyondlife121@gmail.com. Cena po kosztach, czyli nadruk na płycie + okładka (booklet 4 strony) oraz poczta."

1.MIST
2.HATRED
3.WHITE WALLS
4.FUNERAL

[DOWNLOAD@sendspace] 

or

[DOWNLOAD@mediafire]

wtorek, 22 maja 2012

Nortt [Dnk] - Nattetale [1997]


Nortt jest jednym z najbardziej ponurych i przygnębiających projektów metalowych jakie miałem okazje słyszeć w swoim życiu. Cała ta "depresyjność" osiągnięta jest nieco w inny sposób, niż w przypadku takich kapel jak Shining czy Silencer, które prezentują bardziej coś na kształt rozdarcia emocjonalnego i są znacznie żwawsze, a co za tym idzie, człowiek w trakcie słuchania bardziej ma ochotę tarzać się po ziemi z żyletką, aniżeli martwym, pustym wzrokiem spoglądać na wiszący u sufitu sznur. W kreowaniu atmosfery Nortt dużą rolę odgrywają z kolei bardzo wolne tempa, zahaczające w zasadzie o funeral doom metalowe standardy. Sam Nortt określa swoją muzykę jako "Pure Depressive Black Funeral Doom Metal", co brzmi nieco groteskowo, zwłaszcza że nadmiaru słów i etykiet używają ci, którzy nie mają wiele do zaprezentowania w kwestii muzycznej. Tutaj jednak ten przydługi tag oddaje sprawę bardzo dokładnie.
Poniżej do ściągnięcia pierwsza taśma demo Nortt - nie jest aż tak niszcząca, jak późniejsze dokonania (zwłaszcza cenię sobie "Gudsforladt" i "Ligfaerd"), jednak spokojnie wystarczy by pod wpływem tych dźwięków jakaś 'rozmelancholizowana' jednostka sięgnęła po coś ostrego i zrobiła sobie kuku.
W sumie z muzyką Nortt kojarzą mi się najprzykrzejsze doświadczenia ostatnich lat, gdyż na ogół w takich chwilach ciągnie człowieka do tego typu rzeczy. Stąd też rzadziej wracam do tych nagrań, z racji że ich klimat zwykł mi się bardzo silnie udzielać.

1.Dystert Sind
2.Den Sidste Nat
3.Intet Lys i Livet
4.I Mørket


[DOWNLOAD]Absurd [Ger] - Sadness [1994]

Nie wiem czy ktoś tutaj słucha ścierwa jakim jest Absurd (na pewno nie ja), ale wśród płytek wyczaiłem demo, może kogoś zainteresuje. Załączyłem sobie fragmentami to wiekopomne dzieło i słuchając "klapu-klapu" serwowanego naprzemiennie z bzyczeniem, przed moimi oczami ukazał się obraz rozpieszczonego, niemieckiego dziecka z owocowym lodem na patyku. Nie wiem czy taka była wizja kapeli, ale chyba nie, no bo w końcu tytuł brzmi "Sadness", a lody są wesołe. Postaram się krótko zatem opisać niesamowitą wyprawę w głąb absurdu...
Kawałek "Undenlich" brzmi trochę jak wyposzczony, aryjski bachor trzepiący dywan na podwórku i nucący pod nosem piosenkę zasłyszaną na rytmice w przedszkolu. W "Ritorneli" słyszymy pijanego organistę na pogrzebie. "God's Death" jest bardzo smutnym utworem. Nie dziwne - mi też smutno że Pan Bóg umarł, nikt już nas kurwa nie obroni przed zalewem takich zjebanych zespołów. "Inquisition" nie wiem o czym jest, bo jakiś pierdolony szkop się drze i wszystko zagłusza. "Death Hymn".... kurwa, to jest apogeum. Otóż wchodzą czyste wokale! Tam ta dam! Quorthon byłby dumny! "A Fine Day to Die"... no właśnie! Czemuśta kurwa nie poumierali? Arghhhhhhhhprffffffdupaprff!!!11jedenjeden To demo to pierdolony obóz zagłady! Lasciate ogni speranza, voi che entrate.

1.SUFFERING
2.UNDLICH
3.RITORNELI
4.SADNESS
5.GOD'S DEATH (ORGAN VERSION)
6.LAST BREATH (BATTLE VERSION)
7.INQUISITION
8.STRAFE
9.DEATH HYMN
10.A FINE DAY TO DIE


[DOWNLOAD]

Countess [Hol] - The Wolves Awake [1994]


Demo Countess, które ukazało się w 1994 roku. Black metalowe standardy - nic przełomowego, ale słucha się przyjemnie.

1.Endless Mist 
2.Crypt of the Wolves
3.Into Battle
4.The Silent Rose of Sin
5.Aleidis
6.Yr 

[DOWNLOAD]

Vrangsinn [Nor] - Moon Psychedelia Collection [2008]


Solowy projekt Daniela Salte, będącego od 1999 roku basistą Carpathian Forest. W owym projekcie obraca się w innej konwencji niż black metal - otrzymujemy tutaj coś na kształt dziwacznego, psychodelicznego rocka. Na tyle psychodelicznego, że podejrzewam że środki psychoaktywne też miały tu swój udział (vide "This Kind of Phobia"). Czuć w tym jednak miejscami (aczkolwiek tylko miejscami) nieco klimat Karpatek (swoją droga, ktoś wie co się z nimi dzieje?), mimo iż to zupełnie inna paczka fajek.
Jak dotąd pojawiły się dwa albumy, oba są do ściągnięcia całkowicie legalnie z netlabelu prowadzonego przez Daniela (Misantrof Antirecords).

1.MISANTROF THEME IN C-MINOR
2.THE ONLY PROBLEM IS YOU!
3.ENTRAPPED AND BOUND
4.THIS KIND OF PHOBIA
5.THIS IS IT
6.I WANNA...
7.DEATH IS BEAUTIFUL
8.HOLY FUCKING CHRISTMAS MOTHERFUCKER!
9.REALITY IS BASTARD
10.VISST FAEN, DET E VOR
11.ENTRAPPED AND BOUND (BONUS DEMO VERSION)


[DOWNLOAD]

poniedziałek, 21 maja 2012

Grenjar [Nor] - Rehearsal [2003]

Grenjar - jeden z wielu świetnych zespołów, w których palce maczał nieświętej pamięci Steingrim Torson. Poniższy reh pochodzi z 2003 roku i zawiera trzy kawałki, będące kwintesencją norweskiego, black metalowego prucia. Rzecz zdecydowanie godna polecenia! Nawet brzmienie jak na reha, podejrzanie przyzwoite...

1.Ravnekall - Mannefall
2.Skumringen har Kvalt alt Lys
3.Av Eldre Kunst 

[DOWNLOAD]

Triumphator [Swe] - The Triumph of Satan [1996]


Demo szwedzkiego Triumphator, nagrane i wydane jeszcze przed zwerbowaniem Ariocha do składu. W sumie mamy tutaj jeden kawałek (+intro/outro). Dobra rzecz, jeśli ktoś ma dużą tolerancję na paskudne brzmienie.

1.INTRO
2.THE TRIUMPH OF SATAN
3.OUTRO


[DOWNLOAD]

Horna [Fin] - Sota [1999]


Horna to jeden z tych zespołów, co cierpi na chroniczna sraczkę twórczą. Nie wiem czy lubią nagrywać muzykę, ale z pewnością kochają ją wydawać, stąd też od zajebania materiałów sygnowanych ich logiem już się ukazało, przy czym na ogół są to EPki i splity zawierające po 1-2 utwory. Od początku za cel wzięli sobie siekanie surowego, prostego black metalu nie grzeszącego oryginalnością i wyraźnie inspirowanego norweską nutą. Ale przecież w black metalu nie liczy się oryginalność! ...... żartowałem. Ale muzyczni indolenci chrzanili tak od lat i większość młodzieży teraz to powtarza.
W każdym razie Horna ładnie młóci - jak ktoś ma ochotę na starego ducha w nowszym wydaniu, z pewnością polubi ich twórczość.

1.Yhdeksän Yö
2.Haudankylmyyden Maille
3.Sota

[DOWNLOAD]

Archgoat [Fin] - Penis Perversor [1993]
Drugie demo Archgoat. Nie wiem czy to reh, czy koncertówka, w każdym razie słychać jakieś klaski, gwizdy i prychy. Ogólnie trochę liche to demo, ale spowodowane jest to w gruncie rzeczy bardzo kijowym brzmieniem (przez to trudno napisać coś o samych kompozycjach, które wydają się brzmieć dość interesująco). W każdym razie jak komuś demosy Beherit nie straszne, to z pewnością podoła. Brzmi jak koncert dobrej kapeli, słyszany 300 metrów od klubu, w hałaśliwym mieście.

1.SATANIC OATH
2.DEATH AND NECROMANCY
3.ANGELCUNT
4.PENIS PERVERSOR
5.JESUS SPAWN
6.SOULFLAY
7.RISE OF THE BLACK MOON


[DOWNLOAD]

Antaeus [Fra] - Promo [1998]

Taśma Antaeus, promująca dwa kapitalne utwory znane z debiutanckiej płyty. Polecam stęsknionym za surowizną.

1.DEVOTEE
2.THOSE WITH NO EYES


[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

niedziela, 20 maja 2012

Cianide [US] - Rage War [1996]Demo Cianide z 1996 roku. Dwadzieścia minut death metalowego mięsiwa w pięciu kawałkach. Polecam!


1.RAGE WAR
2.METAL NEVER BENDS
3.ENVY AND HATRED
4.DEADLY SPAWN
5.(WE ARE) DOOMED


[DOWNLOAD]

sobota, 19 maja 2012

Darkthrone [Nor] - Thulcandra [1989]
W rzeczywistości jest to chyba trzecie demo Darkthrone (po "Land of Frost" i "A New Dimension"), nie wiem zatem czemu na okładce jest napisane inaczej. Chuj tam, pewnie byli najebani i się pogubili w rachubie.
Darkthrone... Jak bardzo nie graliby na nosie swoim fanom, tak wciąż cholernie cenię ten zespół. Głównie z racji tego, że ciągle realizują swoje muzyczne pomysły, zamiast siedzieć i pierdolić kocopoły o prawdziwości, zdrajcach i o tym że Necrovaginator z piątoligowej kapeli Srali Muchy Będzie Frost ochrzcił ukradkiem bachora u stryja w piwnicy. To jest prawdzie życie metalowca! Łowić ryby w przeręblu, mieszkać na odludziu, roznosić listy potrzebującym, podlewać hiacynty i rododendrony w ogródku, dokarmiać bezdomne zwierzęta, czytać FAKT przy kominku, siedząc w szarym swetrze w romby... dobra kurwa, poniosła mnie fantazja.
Wracając do demosa - gratka dla miłośników "Soulside Journey", czyli death metalowego oblicza zespołu.


1.EON / THULCANDRA
2.ARCHIPELAGO


[DOWNLOAD]

Sathanas [US] - Rehearsal [1992]
Teraz czas na rarytas. Reh Sathanas z 1992 roku! Trzy krótkie utwory, prezentujące nam surowe oblicze przyczernionego death metalu. Srali koty brzmienie, muzycznie nosi!

1.THE BLACK EARTH
2.PROPHECY UNFOLDS
3.SATHANAS


[DOWNLOAD]

piątek, 18 maja 2012

Mortuary Drape [Ita] - Necromancy [1987]Pierwsze demo włoskiego Mortuary Drape. Cóż... o fakcie, jak mocno wykolejeni psychicznie są ci kolesie, świadczy okładka ich debiutanckiego krążka z 1995 roku, przedstawiająca... powiedzmy że efekty ich zabawy w archeologów. Yyyhm... Nieważne. Domyślcie się sami o co biega.
Co do demka natomiast - rozpoczyna się klimatycznym, pięciominutowym intrem, później natomiast otrzymujemy klawy mix black i death metalowych klimatów, wzbogacony o występujące gdzieniegdzie solówki i ciekawe, nastrojowe przerywniki. Brzmienie jednak nie rozpieszcza.

1.Intro
2.Primordial
3.Into the Catacomba
4.Presences
5.Vengeance From Beyond
6.Obsessed by Necromancy
7.Evil Dead 

[DOWNLOAD]

Vonn [Nor] - Victim One: Agony [2006]


Rzecz dedykowana zapewne wszelkiej maści sadystom z bujną wyobraźnią. Na całość składa się jeden utwór trwający 76 minut, upstrzony przez cały czas trwania wrzaskami jakiejś babki, której prawdopodobnie dzieje się jakaś krzywda. Tytuł "Victim One: Agony" opisuje zresztą doskonale, czym jest ten album. Zapisem konania. Nie chce mi się opisywać tejże płyty, więc napiszę tak troszkę enigmatycznie: jeśli ktoś odnajduje się w takich gatunkach jak drone, noise, industrial, a ponadto fascynują go tortury, seryjni mordercy i tym podobne wesołe tematy, zapewne doceni to co serwuje nam Vonn. Miłośnicy harmonii, nietolerujący dziwacznych eksperymentów pewnie będą zniesmaczeni. Tak to jest, tak to wygląda. Rzecz nie dla każdego.
W 2010 roku ukazał się kolejny album Vonn. Nie miałem przyjemności słyszeć jak dotąd.

[DOWNLOAD]

Dim Nagel [Nor] - Satanic Overdose [1994]


Niech będzie, taka refleksyjna 'wrzutka sytuacyjna'. Jeden z wczesnych projektów, w których Nefas umoczył pazury. Na wokalach stoi ta sama osoba, co w bardziej chyba znanym Endezzma - niejaki Sorgar. Oprócz tego grało tu jeszcze dwóch typów z Kvist. Dim Nagel wydał tylko jedno demo, w 1994 roku. Bardzo przyjemna sprawa, w typowo norwesko-leśnym stylu. "Satanic Overdose" ... heh, heh...
Polecam!

1.Vicious Valraven
2.Helvetes Slotten
3.Wheels of Destruction
4.Mett av Dage
5.Through Chambers of Desolation 

[DOWNLOAD] 
re-uped: 28.02.13

czwartek, 17 maja 2012

Trondr Nefas R.I.P


Z przykrością zawiadamiam, że Trondr Nefas znany z Urgehal, Vulture Lord, Angst Skvadron etc, kopnął w kalendarz w wieku 35 lat. Przyczyny nie są mi znane, w każdym razie "naturalne".

Behemoth, list 1994 r.


He he, natrafiłem na ten fragment listu w czwartym numerze Infernal Death. Nie wiem czy to ładnie o mnie świadczy, że wrzucam tutaj fragment cudzej korespondencji, w każdym razie liścik pochodzi z 1994 roku. Jak widać już po wydaniu chujowego, bzyczącego "Endless Damnation" Nergal miał aspiracje, żeby być na okładkach niemieckich, kolorowych pisemek dla nastolatków. A swego czasu zastanawiałem się, czemu nienawiść do tego zespołu zaczęła kwitnąć już w latach 90-tych...
W każdym razie płynie z tej historii optymistyczny morał. Dąż do realizacji swoich celów i marzeń, jak zjebane by one nie były, a pomimo przeciwności losu dopniesz swego! Ha ha...

Torgeist [Fra] - Devoted to Satan [1994]

Obok Vlad Tepes i Mutiilation chyba najciekawszy z black metalowych projektów Les Légions Noires. Co ciekawe sam Beleth Rim, który zainicjował Torgeist, poniekąd przyczynił się do zdemaskowania tego ruchu, poprzez masowe rozpowszechnianie nagrań Legionów. Jak na ironię, przyczynił się też do rozdmuchania 'kultowości' całego przedsięwzięcia - wszak w innym przypadku zapewne zdecydowana większość tych nagrań nigdy nie ujrzałaby światła dziennego.
Jednocześnie pewnie nie powstałoby tyle 'fake-bandów' i kosmicznie drogich bootlegów tworzonych przez chcących się dorobić skurwieli.

1.Intro
2.Follow Him
3.Devoted to Satan
4.Dark Place
5.Evil Prevails
6.Outro


[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Deströyer 666 [Aus] - Six Songs with the Devil [1994]


Taśma demo australijskiego Deströyer 666. Kto docenia chociażby granie ich rodaków z Gospel of the Horns, nie powinien być zawiedziony. Miałem przyjemność widzieć ich na żywo przed koncertem Watain, niestety większość występu umknęła mi z powodu potyczki z jakimś nietrzeźwym, łysym panem, który skakał bez ładu i składu i machał ręcoma, a ostatecznie sam się znokautował. Serdecznie pozdrawiam.
Na kasecie mieści się sześć piosenek. I diabeł w charakterze bonusu.


1.Hail to Destruction
2.An Endless Stream of Bombers
3.Long Live Death
4.Song for a Devil's Son - Destroyer
5.Like Bloody Rabid Wolves Unleashed from Chains
6.Onwards to Arktogaa 

[DOWNLOAD]

Nunslaughter [US] - The Guts of Christ [1993]
Demos rzeźników z Nunslaughter. Całość trwa jedynie 8 minut, ale można porównać ją do jebnięcia bomby. Rozdupca w mgnieniu oka.

1.Ritual of Darkness
2.Guts of Christ
3.Sacrificial Zombie
4.You Bleed
5.Church of Disgust 

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Nezgaroth [Swe] - Demo II [1994]Nezgaroth jest już chyba zapomnianym zespołem ze Szwecji. Wydali dwa dema w 1993 i 1994 roku. W składzie grało trzech (obecnie już 'byłych') muzyków Vomitory.
Muzykę tworzoną przez Nezgaroth można by porównać do grania My Dying Bride - przyjemny, wpadający w ucho doom metal. Warto sprawdzić, bo dobra rzecz.

1.IVORY KISSES
2.DAYBREAK
3.CIMMERIAN

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

środa, 16 maja 2012

Agalirept [Pol] - Ci, Co Po Niebie Chrześcijan Stąpali [1999]


Ostatnie z czterech dem Agalirept - hordy z Malborka. Bardzo przyjemny, polskojęzyczny black metal poruszający tematykę pogaństwa i kwestii pokrewnych.

1.Rozpętanie
2.Ostatni Krok w Tył
3.Naharwal - Wspomnienie Tych, Co Po Niebie Chrześcijan Stąpali
4.Wieki Minione - Pieśń Ku Chwale Srebrnego Pana 

[DOWNLOAD]

Baal Berit [Pol] - Imprecate Human Race [1994]


Baal Berit powstał w Mińsku Mazowieckim w 1993 roku i nagrał dwa dema. "Imprecate Human Race" jest pierwszym z nich. Mieści się na nim kilkanaście minut solidnego, death metalowego naparzania. Nie jestem pewien jak sytuacja z tracklistą się ma, gdyż na metal-archives widnieje pięć utworów, a tutaj widzę że mam sześć. Kolejność kawałków też jest niepewna. W każdym razie materiał mnóstwo fajny i warto się zapoznać.

[DOWNLOAD]

Desecrator [Swe] - Wake the Dead [1989]Witam po długim czasie absencji. Nie miałem czasu na prowadzenia bloga, z racji dużego natłoku obowiązków. Musiałem miedzy innymi zniszczyć Kinga Gulpa w Little Ninja Brothers i uwolnić Chinaland od złego Blu Boltara. Emulator Pegazusa - piękna rzecz. Łezka się w oku kręci, chlip. No ale jestem i postanowiłem powrzucać trochę materiału, zanim odpalę Mario Bros i wykurwię z ponurej realności na kolejne eony.
Poniżej demko Desecrator - nie byle co. Black/thrashowy przykurw ze Szwecji, inspirowany za pewne w dużej mierze Venom. Wydali dwa dema - poniżej pierwsze z nich. Głowa skaka niczym piłeczka w Arkanoid. Krótko, ale konkretnie. Ugh!


1. The Hour Between Darkness And Dawn 
2. Remains Of Death 
3. Force Of Habit 

[DOWNLOAD]

środa, 9 maja 2012

Hcoriaxoju [Pol] - Głos Hastura [2012]

Taki tam eksperyment, nie wiadomo czy będzie kontynuowany. Krótkie, niedbałe nagranie inspirowane mitologią Cthulhu. Raczej nie spodziewam się, aby zbyt wielu ludziom przypadło do gustu - chyba że ktoś lubi skrajnie monotonne, proste i chaotyczne kawałki.Okładki tymczasowo brak, może się pojawi.

1.Głos Hastura
2.Ciemna Strona Czarostwa

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]