poniedziałek, 28 lipca 2014

Mysteries [Pol] - Fucking Raw Polish Black Metal Assault [2004]Bootleg kultowej polskiej hordy Mysteries. Ukazało się to na 7" winylu w nakładzie 366 kopii. Mieści dwa utwory z dema "In the Dark and Sodomy" wydanego w 1994 roku, oraz dwa rehy zarejestrowane rok wcześniej.

[DOWNLOAD]

Morhogg [Pol] - Władcy Zapomnianego Imperium [2003]
Polska horda, która wydała trzy dema. "Władcy Zapomnianego Imperium" ukazało się w 2003 roku na CDr w określonym nakładzie (płyty ręcznie numerowane). Ponad dwadzieścia minut skrajnej surowicy.

1.KRWI ZDRADZIECKIEJ POHAŃBIENIE
2.PRZED OŁTARZEM ŚWIETOWITA
3.BAŁTYKU KRZYK
4.WŁADCY ZAPOMNIANEGO IMPERIUM
5.ZWYCIĘSTWU SŁAWA!

[DOWNLOAD]

środa, 23 lipca 2014

Xanctux [Pol] - Realm of Damnation [2014]

Nowy materiał. Głównie pianino i pomijając ostatni utwór, raczej wolne tempa. Na warstwę liryczną skłądają się głównie fragmenty starych wierszy Sorvahra. Wyjątek stanowi Rozdziobany II, gdzie za tekst odpowiada, tak jak i w przypadku pierwszej części Rozdziobanego, Gunter Prien.

1.ALL SALVATION AND FORGIVENESS FOREVER IS DENIED
2.ROZDZIOBANY, CZĘŚĆ II
3.NO HOPE SURVIVED
4.DROWNING IN DEATH

5.EYES OF THE DEAD
6.REALM OF DAMNATION
7.BRAMY NIEISTNIENIA


[DOWNLOAD@mediafire]

or

[DOWNLOAD@sendspace]

Sadistik Exekution [Aus] - Rehearsal Bootleg [1990]

Jakieś niemrawe nagrania z próby Sadistik Exekution. Wartość muzyczna raczej nijaka, ale jak ktoś lubi kolekcjonować "kultowe bzdety", to będzie rozradowany. Wokali brak, brzmienie garażowe.

[DOWNLOAD]

Red King Rising [Hol] - The Pop-Ei Sessions III [2003]

Red King Rising to formacja, frontmanem której był nieświętej pamięci Selim Lemouchi, znany głównie z The Devil's Blood. Nagrali trzy dema, poniżej do ściągnięcia ostatnie z nich. Ukazało się to na CDr i rozprowadzane było głównie po rozmaitych magazynach, w celach promocyjnych. Rzadka i godna uwagi perełka.

1.COLD BLOODED
2.IN MY HANDS

[DOWNLOAD]

Autopsy [US] - Critical Madness [1988]Drugie demo Autopsy. Trzy utwory - łącznie trzynaście minut death metalu starej szkoły.

1.Charred Remains
2.Ridden With Disease
3.Critical Madness 

[DOWNLOAD]

środa, 2 lipca 2014

Aukcja: Phätomgel Falls - "Strigoikosmos"

Do nabycia debiutancka taśma Phätomgel Falls. Z racji że otrzymaliśmy tylko kilkanaście sztuk z nakładu, wszystko trafi do rąk znajomych i ewentualnie do jakichś zinów, co bym sobie mógł cieszyć michę, czytając jak nas jebią z gruzem. Jedną kopię postanowiłem jednak wystawić na allegro, za pośrednictwem konta mojej znajomej, zawsze to wyjdzie taniej, niż zamawianie zza granicy. Będzie na kieliszek chleba. Kupno drogą licytacji. Cena początkowa 5 złotych, aukcja trwa tydzień.
Informacja dla ciężej myślących - czaszki nie wchodzą w skład licytowanego przedmiotu.

[ODSŁUCH]

Siedem dukatów po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci: opierdolone.

Hellhammer [Che] - Live in Nurendorf [1983]


Bootleg Hellhammer. Nie wiem dokładnie w którym roku się ukazał - załóżmy że w 1983, tak jak koncert który rzekomo mieści. Z tym że z tego co mi wiadomo, nie mieści żadnego koncertu, tylko jakieś stare rehy, które jakiś pacan nagrał na taśmę, dodał symulowane wrzaski publiczności i puścił jako nagranie z gigu, pewnie napychając sobie kieszenie na takim wyjebanym boocie. Kto lubi zapychać dysk takimi duperelami, link poniżej.

1.MASSACRA
2.THIRD OF THE STORMS
3.MESSIAH
4.HORUS AGGRESSOR
5.TRIUMPH OF DEATH

[DOWNLOAD]

wtorek, 1 lipca 2014

VIDEO: Sarcófago [Bra] - Live at Fabrica, Belo Horizonte, Brasil [1998]Zapis video całego koncertu Sacrófago, który miał miejsce w Brazylii, w 1998 roku. Jakość dupy nie urywa, ale najgorsza też nie jest - słychać i widać że jest rozkurw. :-) Całość trwa nieco ponad pół godziny.

1.Nightmare
2.Satanas
3.Black Vomit
4.Satanic Lust
5.Hate
6.Whole Lotta Rosie


[DOWNLOAD]

Amaka Hahina [Fra] - Demetria [2001]
Jedna z taśm projektu Beleth Rima, typasa co się w paczce LLN obracał, ale potem chyba przestali go lubić. Do bólu nieskomplikowane, chaotyczne i improwizowane, ale niektórzy chwytają ten klimat. Większość jednak uzna to pewnie za gówno, co nie jest raczej dalekie od prawdy - no, ale prawda jest jak dupa: każdy ma własną. A poza tym wszystko jest względne. Ja tego typu brzęczenie załączam tylko, jak już konkretnie nic innego nie przychodzi mi do głowy. I jak nie mam ochoty słuchać muzyki, a cisza uaktywnia rozmaite monstra w moim umyśle i trzeba to czymś zagłuszyć. Ale jak tak teraz sobie tego słucham, to wydaje mi się że "Elsia Keth" bardziej truło kichę.

1.Seream Jarkam Beleth' Rim
2.Elmiapr Meeprab Eakrblemetr
3.Et Dans Les Vents Obscurs Des Ténèbres
4.Eaprem
5.Eam Kereth Vzaebr

[DOWNLOAD]

Azgaal [Fra] - A Matter of Death [2013]


Mała odskocznia od stęchlizny i piwnicznych brzmień. Azgaal to twór z Francji, powołany do życia przez Naïwyna w 2000 roku. Do 2012 roku wspomagał go Ibuprophet, ale jak się okazuje nie jest to żaden środek przeciwbólowy, a byt ludzki, który odpowiadał za wokale. Ukazały się dwa pełne krążki i trochę pomniejszych materiałów. Ku uciesze empetrójkowców, drugim pełnym materiałem zainteresował się Misantrof Antirecords - netlabel prowadzony przez basistę Carpathian Forest - w związku z czym album można ściągnąć sobie zupełnie legalnie ze strony owej wytwórni, zgodnie z jej polityką.
A co o samej muzyce powiedzieć można? Lekko thrashujący black metal o bardzo solidnej produkcji, wolny od wszelakich ideologii, a skupiający się na osobistych refleksjach.

1.Cold Blood, Dark Eyes
2.Many Reasons to Die
3.No Paradise
4.Minefield Cemetery
5.The Mist Behind Your Smile
6.Allegory of the Cave
7.Do You Love Me Now?
8.In Silence...
9.Naturae Arcanis 

[DOWNLOAD]

Sadistik Exekution [Aus] - Agonizing the Dead [1992]Demo jednego z bardziej pojebanych przedstawicieli australijskiej sceny, która sama w sobie jest konkretnie poryta - ot, konsekwencje życia na kontynencie, gdzie wszystko co się rusza chce Cię zabić.
Wbijają sobie pod skórę agrafki, spychają niepełnosprawne dziewczynki ze schodów, zostawiają na ulicy portfele wypełnione flyerami, biją się między sobą i dewastują pomieszczenia, nawet takie w których nie ma mebli ani ścian - przed wami Sadistik Exekution. Twór, który ma biografie ciekawszą niż muzykę, chociaż ich granie równie skutecznie niszczy obiekty, co członkowie owej formacji. Zacna taśma demo z 1992 roku, trwająca niestety ledwo 9 minut.

1.AGONIZING THE DEAD
2.MAGUS

[DOWNLOAD]