wtorek, 29 marca 2016

Erragal [Irq] - Erragal [2010]
Kontynuujemy naszą wędrówkę, boso przez świat, niczym znany i lubiany Pierwszy Cebulak Rzeczpospolitej i domniemana inkarnacja Chrystusa, niosący w serduszku więcej nienawiści do otoczenia niż ma w sobie cała scena black metal (swoją drogą dobrze że zdjął buty, bo by słomę i krowie gówno roznosił). Zawędrowaliśmy do Bagdadu! Wita nas kolejna odsłona tamtejszej kultury. Jeszcze dziwniejszy wynalazek, a mianowicie niejaki Erragal. W zasadzie black metalu w tym tyle, co zwojów mózgowych u Terlikowskiego, bliżej temu do ambientowych klimatów.
"When the sun shines in our land
will clears a fog that blinded our minds
When the light shines in our eyes
will Crush out the rotten religion

Why cutting off the heads
And drink from our blood that cups
a Turbans that blinds hearts
And religion that corrupts the souls"

Tako rzecze gość mieszkający w Iraku, otoczony przez zindoktrynowanych pojebów potrafiących wysadzić się w pizdu na skinięcie swoich sprytnych mentorów.
PRZERYWAMY BY NADAĆ WAŻNY KOMUNIKAT! Pani Merkel proszona na internety, ktoś śmie obrażać jedyną słuszną religię! A przecież nie wolno, jeszcze się turbany pozłoszczą i będzie chryja...
Nic tam. Piąteczkę przybijam panu z Erragal na odległość, jak każdemu z tamtych rejonów globu, kto ma odwagę pluć na Islam. Reszcie świata pozostało trząść się ze strachu na dźwięk odpalanej petardy.

1.CALLING OF THE ANCIENT SOULS
2.ERRAGAL
3.NIN HUR SAG
4.ECHOS OF SILENCE
5.KI (OUR LAND)
6.THE DAMNED SOULS OF LAGASH
7.PAGAN BLASPHEMY


[DOWNLOAD]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz