środa, 8 czerwca 2016

Baphomet [US] - Morbid Realities [1989]Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo – poprawne gramatycznie zdanie w języku angielskim sformułowane w roku 1972 przez Williama J. Rapaporta, oznaczające "Bizony z Buffalo, które są zastraszane przez inne bizony z Buffalo, same zastraszają inne bizony z Buffalo."
Taka dygresja, z racji że poniższy bizon... przepraszam, Baphomet, pochodzi właśnie z Buffalo, w stanie Nowy Jork. Do zdarcia demo z 1989 roku mieszczące miotający miks black i death metalu.
O samym dorobku zespołu pozwolę sobie zacytować z lansefema: Sześć dem wydawanych co roku lub i dwa na rok - Rigor Mortis, The Battle With Death, Morbid Realities, Baphomet, Promo 1990 i ostatni Boiled in Blood wydany 1991. Po tych demach nastąpiły albumy The Dead Shall Inherit (Test Pressing) oraz The Dead Shall Inherit z czego ten pierwszy ma inne numery ścieżek, inny mix i mastering w porównaniu do drugiego wydawnictwa z roku 1992. W roku 2006 nastąpiła remasteryzacja i ponownie wydanie The Dead Shall Inherit. Zespół zmienił nazwę na Banished ze względu na niemiecki Baphomet.

1.MORBID REALITY / INFERNAL INVOCATION
2.SANGUINARY
3.UNEXPECTED INTERMENT

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz