niedziela, 2 marca 2014

Alastis [Che] - Promo [1991]


Promo-taśma Szwajcarów. Zupełnie inne klimaty niż chociażby na ostatnim krążku. Więcej ciężaru niż melodii, obskurne brzmienie i wokale nasuwające mi skojarzenia z wczesnym Varathron. Całkiem niezłe.

1.INTRO / DAMNED FOREVER
2.BLACK WEDDING
3.HARD TRUTH

[DOWNLOAD]

6 komentarzy:

 1. Pewien znajomek twierdził, że Alastis to chrześcijany, bo maja krzyżyk. W dalszym ciągu jest debilem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeden zjeb kiedyś na którymś z forów napisał, że Maniac to chrześcijanin, bo miał krzyżyk na szyi i koloratkę podczas gigu Mayhem (czy tam Shining). Pewnie jakby miał flamastrem kutasa zmalowanego na czole, nazwałby go obcą formą życia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehehe czytałem to :D Najciekawsze, że cała ta opcja wyszła bodajże z polskiego metal hammera. W sumie czasopismo to słynęło kiedyś ze swoich "profesjonalnych" wrzutek. Teraz to nie wiem, ale pewnikiem jest jeszcze gorzej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki FAKT sceny metalowej. ;-) To mnie w sumie zresztą nie dziwi, większość tzw "profesjonalnych dziennikarzy" czasopism cechuje pogoń za sensacjami wyssanymi z dupy i przekonanie że wiedzą więcej o muzyce określonych twórców, niż sami twórcy, mimo iż często są to ludzie którzy nawet nie rozumieją zapisu nutowego (to się zresztą tyczy każdej dziedziny, nie tylko muzyki - przede wszystkim rozdają artykuły naukowe). ;-) Ale i tak wygodniej niż o muzyce pisać o tego typu bzdurach, jak te wspomniane. ;-)
  Żeby nie było że jestem jakimś tetrykiem i zgredem (chociaż jestem), pisać ma prawo każdy - sam to robię, chociaż chuja się znam ;-). Ale jak już ktoś pobiera za to kasę i uważa się za zawodowca.....

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale jak juz się pisze, to wypada jakoś ogarnąć temat, o którym sie pisze, prawda? A nie pierdolić jakieś senne majaki erotyczne z Gaahlem w szafie.

  OdpowiedzUsuń